The Westin Resort Costa Navarino 5*

7 nocí, snídaně, od 43 350 Kč

Více info

Porto Carras Meliton 5*

7 nocí, snídaně, od

Více info

Nabídka Grecotel Amirandes

Golf na Krétě

Více info

Atlantica Grand Mediterraneo 5*

7 nocí, snídaně, od

Více info

Aktuality

Navarino Waterfront

Nejnovější součást resortu Costa Navarino W ESCAPE se nachází v kouzelném zálivu mezi městečky Pylos a Gialova. Moderní design a vysoká úroveň služeb zajišťují skvělé zázemí nejen pro golfisty.

Více

Renovace golfového hřiště na Rhodosu

Koncem loňského roku bylo rozhodnuto o kompletní přestavbě 18ti jamkového golfového hřiště v Afandou na Rhodosu.

Více

Top destinace Středomoří

Resort Costa Navarino je v současné době považován za top destinaci oblasti Středomoří. Ke dvěma 18ti jamkovým areálům přibývají v rámci Navarino Hills další dvě nádherná hřiště.

Více

Spojte svou dovolenou s golfem

Příznivců zeleného sportu stále přibývá. Spojení příjemné relaxace v krásných přírodních scenériích působí příznivě na psychiku i na naši fyzickou kondici a tělesnou schránku, poznamenanou dlouhým sezením. Pro soutěživé jedince je to i možnost porovnat své nadání pro sport zvaný golf. Dosahovaný handicap je pak nepochybně silným motivem věnovat se hře stále více a častěji.

Svého oblíbeného sportu se nemusíte vzdát ani na dovolené u moře. Stačí jednoduše vybrat vhodné místo v dosahu místního golfového hřiště a můžete si užít dovolenou podle svých představ. Nabízíme Vám řadu možností vhodných pobytů v Řecku, na řeckých ostrovech, Kypru i v exotických destinacích.

A pokud si chcete zaletět jen za golfem, napište nám své požadavky, rádi pro Vás připravíme golfový zájezd na míru včetně všech služeb a pojištění.

Nenašli jste co jste hledali? Neváhejte se na nás obrátit se svým přáním nebo dotazem, odpovíme vám co nejdříve.