The Westin Resort Costa Navarino 5*

7 nocí, snídaně, od

Více info

Porto Carras Meliton 5*

7 nocí, snídaně, od 26 650 Kč

Více info

Nabídka Grecotel Amirandes

Golf na Krétě

Více info

Atlantica Grand Mediterraneo 5*

7 nocí, snídaně, od 21 500 Kč

Více info

Aktuality

Tenisová akademie Mouratoglou v Costa Navarino

Costa Navarino na jihozápadním Peloponésu bude prvním resortem v Evropě, kde letos v létě zahájí svou činnost akademie Patricka Mouratouglou.

Více

Rozvoj areálu Costa Navarino

Oblíbený golfový areál Costa Navarino na Peloponésu se již od příštího roku rozšíří o další hotely a dvě nová golfová hřiště, projektovaná architektem José María Olazábalem, španělskou golfovou legendou.

Více

Expanze v Costa Navarino

Golfový areál Costa Navarino budou již od roku 2022 tvořit čtyři hotely a čtyři golfová hřiště.

Více

Spojte svou dovolenou s golfem

Příznivců zeleného sportu stále přibývá. Spojení příjemné relaxace v krásných přírodních scenériích působí příznivě na psychiku i na naši fyzickou kondici a tělesnou schránku, poznamenanou dlouhým sezením. Pro soutěživé jedince je to i možnost porovnat své nadání pro sport zvaný golf. Dosahovaný handicap je pak nepochybně silným motivem věnovat se hře stále více a častěji.

Svého oblíbeného sportu se nemusíte vzdát ani na dovolené u moře. Stačí jednoduše vybrat vhodné místo v dosahu místního golfového hřiště a můžete si užít dovolenou podle svých představ. Nabízíme Vám řadu možností vhodných pobytů v Řecku, na řeckých ostrovech, Kypru i v exotických destinacích.

A pokud si chcete zaletět jen za golfem, napište nám své požadavky, rádi pro Vás připravíme golfový zájezd na míru včetně všech služeb a pojištění.

Nenašli jste co jste hledali? Neváhejte se na nás obrátit se svým přáním nebo dotazem, odpovíme vám co nejdříve.