Porto Carras Golf & Country ClubAreál Porto Carras je vzdálený pouze 75 minut od letiště Thessaloniki. Golfové hřiště se rozkládá na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki – výběžku Sithonie. Díky příznivému středozemnímu klimatu splňuje celoročně všechna kritéria pro golfové turnaje. Toto hřiště bylo již od začátku budováno jako největší priorita resortu Porto Carras. Golf zde hrály nejvýraznější řecké osobnosti, včetně nejznámějšího prezidenta Konstantinose Karamanlise. Porto Carras patří mezi nejprestižnější golfové resorty v Evropě.
Pokrývá 77 hektarů navržených tak, aby se každá hra stala nezapomenutelným zážitkem jak pro profesionály, tak pro amatérské hráče. Prvních 9 jamek je poměrně náročných, se dvěma dlouhými pary 5, dvěma téměř 170 metrovými pary 3 a pěti jamkami par 4, kde je zapotřebí dobře zvládnutá technika hry, abyste se vyhnuli strategicky navrženým golfovým překážkám.
Porto Carras Golf Club zaručuje prvotřídní servis. Trenéři z Golfové akademie pomohou zvládnout základní pravidla i těm, kteří s golfem teprve začínají. Součástí areálu je golfová klubovna, půjčovna golfového vybavení, PRO shop s nabídkou značkového oblečení a doplňků potřebných ke hře. V areálu Porto Carras se nabízí i další sportovní aktivity jako tenis, basketbal, volejbal a fotbal, jízda na koních, trekking, cykloturistika a potápění. Pro relaxaci můžete využít služeb wellness centra Thalassotherapy&SPA.

Technické parametry:18 jamek, par 72, délka 5.915m
Architekt: Geoffrey S.Cornish a William G.Robinson, renovováno v roce 2003 Royem Mc Rayem

www.portocarras.com