Paradis Golf ClubMauritius je známý pro své nádherné pláže. Mimo to je však také fantastickou celoroční golfovou destinací. Beachcomber Hotels nabízí nejlepší golfová hřiště na ostrově Mauritius a výběr pro nadšené golfisty rozšiřuje i prostřednictvím partnerství s jinými předními golfových hřišti na Mauritiu.

Kde golf je mnohem víc než jen hra

Golfová hřiště společnosti Beachcomber byla navržena v areálech hotelů s cílem zachytit krásu prostředí na ostrově. Greeny jsou velkolepé s nádherným výhledem na oceán z většiny jamek.
Nachází se na poloostrově Morne na jihu Mauritiu. Beachcomber Paradis střediska Hotel & Golf Club a Dinarobin Hotel Golf & Spa sdílí nádherné 18-ti jamkové mezinárodní golfové hřiště považované za jedno z nejlepších na ostrově Mauritius.
Golfista, také může na poloostrově Morne zlepšit svou hru v Akademii Golf Paradis. Soukromé kurzy, golfové kliniky, počítačový software a video techniky lze kombinovat tak, aby golfista doladil svou techniku, vychází z jeho silných stránek a snižuje jeho slabiny.
Dohody uzavřené s Golf du Château a Tamarina Golf Estate poskytuje hráči možnost vyzkoušet své dovednosti na dvou mistrovských golfových hřištích v jižní části ostrova Mauricius.
Na jihovýchodním pobřeží ostrova se nachází Shandrani Resort & Spa. Nabízí 9-ti jamkové golfové hřiště, které je vhodné pro zkušené golfisty i začátečníky. Shandrani Resort & Spa jako první all inclusive 5* hotel na ostrově nabízí svým hostům neomezený golf zdarma.

Technické parametry: 18 jamek, par 72, délka 5.899 metrů
Architect: David Dutton

http://www.beachcomber-hotels.com/golf/