Jak objednat zájezd

Vyberte si z naší nabídky zájezd. Máte-li konkrétní požadavky, popř. již máte zájem o určitý hotel, jehož název znáte, můžete k výběru využít vyhledávač zájezdů.

Objednávka a prodej online

 1. Na naší webové prezentaci můžete vyhledávat podle destinace, tématického cíle nebo dostupnosti kapacity v konkrétním časovém rozmezí. Po zvolení některého způsobu vyhledávání se zobrazí seznam odpovídajících zájezdů, ze kterého můžete vybírat. V detailu jednotlivých zájezdů jsou uvedeny popisy, fotografie, seznam dostupných termínů a především odkaz na rezervaci zájezdu.
 2. Rezervace vybraného zájezdu

  1. Jednoduchým kliknutím na Rezervujte u konkrétního zájezdu a zvoleného termínu přejdete na rezervační formulář.
  2. Rezervační formulář vám kromě objednání zájezdu umožňuje zjistit celkovou cenu zájezdu, ověřit dostupnost a provést nezávaznou rezervaci.
  3. Zvolte typ pokoje, který odpovídá počtu cestujících osob. Můžete si zvolit i pokoj jednolůžkový, pokud ho hotel nabízí, popřípadě suity se soukromými bazény a další typy pokojů. Pokud potřebujete přidat pokoj, klikněte na příslušné tlačítko a můžete pokračovat v rezervaci dalšího pokoje.

  4. Typ pokoje
  5. Zadejte počet osob - dospělých a dětí podle věku (do dne návratu ze zájezdu nedovrší uvedený věk).
   Počet osob
  6. Vyberte si volitelné služby, o které máte zájem - dokoupení stravování, připojištění, transfery atd. Váhový limit pro zavazadla činí 23 kg, nabízíme také zakoupení navýšeného limitu váhy zavazadla, palubní catering, seating apod.
  7. Máte-li Slevový kód, můžete ho jednoduše uplatnit zadáním do příslušné kolonky na rezervačním formuláři.
   Slevový kód
  8. Cena se kalkuluje automaticky dle vašich navolených možností. Rezervační systém sleduje a ověřuje, zda je kapacita dostupná, není zadanými osobami přeplněna či zda je zadána správná struktura poplatků.
  9. Po zadání základních kontaktů klikněte na Rezervovat, rezervační systém vygeneruje vaši rezervaci a umožní doplnit potřebné údaje a další spolucestující osoby. Klikněte na uložit osoby. Současně také obdržíte e-mail s linky pro chráněný vstup do rezervace pro doplnění údajů spolucestujících včetně Potvrzení rezervace/návrhu Smlouvy o zájezdu, Všeobecných smluvních a Pojistných podmínek, Důležitých informací a dalších podkladů. Prodávající si vyhrazuje právo zrušení rezervace v případě tiskové nebo technické chyby týkající se ceny či popisu zájezdu.
  10. Po uložení osob budete moci zvolit způsob úhrady kartou online nebo bankovním převodem. Zvolíte-li platbu kartou online, budete automaticky přesměrováni na platební bránu 3D Secure od Komerční banky pro bezpečnou úhradu. Zvolíte-li platbu bankovním převodem, vygeneruje vám rezervační systém pokyny k úhradě. Současně obdržíte i e-mail s platebními údaji.
  11. Po obdržení platby obdržíte e-mail s odkazem pro bezpečné stažení Potvrzení o zájezdu v textové podobě, které je dokladem o uzavření smlouvy o zájezdu.
  12. Úhrada online platební kartou

   Po rezervaci zájezdu si můžete zvolit způsob úhrady. Nejrychlejší a nejpohodlnější je platba platební kartou přímo online přes internet. Je vhodné ověřit si zda váš limit platební karty odpovídá požadované částce a zda vaše platební karta je pro platbu na internetu vhodná. Nejste-li si jisti, můžete to jednoduše jen vyzkoušet. Pokud platba kartou z uvedených důvodů neprojde, nebo tento způsob platby nepreferujete, můžete zaplatit bankovním převodem na účet uvedený v Potvrzení rezervace/návrhu Smlouvy o zájezdu, popřípadě složenkou či v hotovosti nebo kartou přímo v kanceláři.  Jako variabilní symbol vždy, prosíme, uvádějte pro správnou identifikaci platby rezervační číslo.
  Chcete-li se nás na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.

  Objednávka a prodej telefonicky

  Zájezd můžete rezervovat telefonicky na číslech 724 241 584, 222 319 366, 222 329 962, 776 861 929 a 736 737 524. Telefonicky lze provést jak předběžnou, tak závaznou rezervaci aniž byste nás museli navštívit osobně.
  Doba platnosti rezervace je zpravidla tři dny, u zájezdů typu Last Minute může být pouze několik hodin. V době platnosti rezervace je potřeba potvrdit rezervaci složením zálohy 50 % z ceny zájezdu dle všeobecných podmínek, není-li u zvoleného hotelu uvedeno jinak. Pokud se jedná o rezervaci ve lhůtě kratší, než 40 dní před odletem, je nutno uhradit zájezd v plné výši, stejně jako v případě zájezdů typu Last Minute.

  Osobně u nás v kanceláři Greece Tours

  Pokud to nemáte do centra Prahy daleko, můžete si zájezd vybrat přímo v naší kanceláři nebo nejprve rezervovat telefonicky a osobně pak závazně objednat a složit zálohu.
  Nezapomeňte si jen zapsat datum narození, adresy, telefonní spojení a e-maily všech účastníků.

  U autorizovaného prodejce naší cestovní kanceláře

  Zájezd můžete rezervovat i závazně objednat také u některého z našich autorizovaných prodejců.

  Úhrada zájezdu

  Zájezd lze uhradit hotově či platební kartou v naší kanceláři, bankovním převodem nebo vkladem hotovosti přímo na náš účet 344 049 131/0100 KB či 3011282/0800 ČS, popřípadě poštovní poukázkou, variabilní symbol je shodný s číslem rezervace. Výše zálohy činí, není-li uvedeno jinak, 50 % z ceny zájezdu, doplatek je splatný 40 dnů před zahájením zájezdu.