Corfu Golf ClubKrásné golfové hřiště na Korfu je často označováno jako jedno z nejlépe střežených golfových tajemství Evropy.
Bylo navrženo slavným švýcarským architektem Donaldem Harradinem. Kombinuje přírodní zdroje krásného údolí Ropa a řeky Nafsika - slavný Odyseus byl zachráněn princeznou Nafsiká při svém opouštění pláže Ermones. Hřiště je vhodné pro amatéry i profesionály. Stromy lemované fairwaye a bunkry jsou kombinovány s několika jezery a klikatými potůčky, jako atraktivní protiklad vysokých kopců na horizontu. Místo s nádhernými scenériemi je plné zvířat a ptáků. Golfové hřiště bylo nedávno zrekonstruováno. Práce se soustředily na bunkry a vylepšení zavlažovacího systému, díky tomu je hřiště přístupné po celý rok. Od března do listopadu, a někdy i déle, je na Korfu teplé slunce a modrá obloha. Ale i uprostřed léta je na hřišti téměř vždy osvěžující mořský vánek. Najdete zde tři odpaliště, která poskytují požitek pro všechny kategorie hráčů.
Trávník je kvalitní a chůze po něm je velmi příjemná. Každá jamka na hřišti poskytuje nekonečné možnosti.
Golfové hřiště na Korfu je skvělé a jeho sláva se šíří rychle. Přibývá milovníků golfu, kteří přijíždějí, aby vyzkoušeli své dovednosti v golfu a užili si ostrov Korfu, který nabízí nádhernou přírodu, kvalitní hotely, dobré jídlo a vřelé přivítání.
Golfové hřiště je otevřeno 7 dní v týdnu, po celý rok.

Technické specifikace: 18 jamek, par 72, délka 6.183 metrů
Architekt: Donald Harradine

www.corfugolfclub.com