Golf Costa NavarinoStále neobjevená… ale dostupná destinace, kam můžete pohodlně doletět mezinárodními linkami na Kalamata International Airport nebo vnitrostátními lety z Athén a Thessaloniki. Další možností je transfer autem nebo minibusem z Athén či z přístavu Patras. Přímé léty do Kalamaty jsou také z Vídně a Mnichova Costa Navarino vás vždy přivítá sluncem a příjemnými teplotami.

The Dunes Course

První 18ti jamkové hřiště v Řecku, které bylo navrženo kapitánem Ryder cupu a mistrem šampionátu Bernhardem Langerem ve spojení s European Golf Design.

Velké množství přírodních útvarů připomínající nedaleké hory, s krásným výhledem na moře a typickou řeckou krajinu s olivovými a citrusovými háji. Rozlehlé golfové hřiště ve zvlněné, zelené krajině, se strmými písečnými překážkami, které především nabízí široké vyžití jak pro rekreační golfisty, ale i pro špičkové profesionály. Spodní část hřiště, situovaná u moře, zajišťuje příjemné osvěžení mořským vánkem.

Technické parametry: 18 jamek, par 72, délka 6200 metrů

The Bay course

Nachází se pár minut jízdy od Navarino Dunes. Hřiště Bay Course, navržené zkušeným americkým architektem Robertem Trentem Jonsem jr. poskytuje možnost několika herních variant. Na 71 odpalištích různých délek si mohou prověřit své síly a strategii hry začátečníci i profesionálové.

Okolní hory a hlavně moře tvoří skutečně výjimečnou scenérii. Hra v kaňonu i pohled na okolní háje nabízí úchvatný kontrast mezi drsnou a uklidňující krajinou. Vyjímečné místo spojující úžasný výhled na moře, hory a historický záliv Navarino zajišťuje nezapomenutelné zážitky.

Technické parametry: 18 jamek, par 71, délka 5760 metrů

Navarino Hills

V jedinečné přírodní oblasti byl na rozloze 500 hektarů vybudován areál se dvěma 18jamkovými hřišti, která jsou označována za nejnovější golfový objev v Evropě. K jejich atraktivitě nesporně přispívá, že byla navržena legendou Ryder Cupu José María Olazábalem v téměř panenské přírodě. Celý areál, včetně skvěle vybavené moderní golfové klubovny od českého architekta L. Zemana, je úžasně zasazený do krajiny nad legendárním zálivem Costa Navarino. Nabízí nevšední zážitek ze hry s nezapomenutelnými panoramatickými výhledy do okolí a na tyrkysové Jónské moře.

The Hills Course Technické parametry: 18 jamek, 72 par, délka 6280

International Olympic Academy Golf Course Technické parametry: 18 jamek, 72 par, délka 6366

Mezi hotely a golfovými areály je zajištěna bezplatná doprava shuttle busem včetně přepravy a úschovy golfových bagů.

Golf academy Costa Navarino

Golfová akademie je určena pro golfové nadšence začátečníky i velmi pokročilé golfisty. Můžete si objednat individuální lekce, ale i výuku pro rodinu nebo skupinu. Lze zajistit i speciální program pro děti, např. dětské kempy, zahrnující i výuku v interiéru pomocí videa a golfového simulátoru.

www.costanavarinogolf.com