Hotel Mandarin Oriental Costa Navarino 5*

Cena za osobu od: 77 050 Kč | 26.05. / 5 dní
Snídaně

Výhodný single green fee balíček

Pro rezervace provedené do 1.6.2024 získáte za cenu 3 her celkem 4 hry na kterémkoli 18jamkovém hřišti komplexu Costa Navarino se sdílenou buginou v ceně a možností tréninku na odpališti 90 minut denně. Platí pro pobyty od 23.5. do 10.9.2024.

Popis hotelu

Poloha

Nový resort Mandarin Oriental Costa Navarino je panoramaticky zasazený ve svahu nad zálivem Navarino v oblasti Messinia na jihozápadním Peloponésu. Jedinečný architektonický koncept a tradiční místní materiály umocňují dojem autentické řecké krajiny. Vzdálenost od mezinárodního letiště Kalamata je asi 40 kilometrů. V dosahu se nachází centrum Agora a městečko Gialova.

Popis hotelu

Nádherný Mandarin Oriental Costa Navarino je prvním zástupcem prestižní sítě hotelů v Řecku. Na 99 suit a velkorysých vil s bazény poskytuje svům klientům pohodlné zázemí s elegantním designem.

Ubytování

nadčasově vybavené suity s king lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky 67 m²
mramorová koupelna s vanou i sprchou, japonské WC (kombinace záchodu s bidetem), vysoušeč vlasů
minibar, Nespresso
zařízená terasa
pro rodiny možnost ubytování v propojených suitách, popřípadě vilách - pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat

Stravování

Resort se soustředí na vysokou úroveň zážitkové gastronomie. Jednotlivé restaurace mají jedinečný styl a specializovanou nabídku. Oliviera se zaměřuje na řecké speciality s využitím tradičních místních surovin, Pizza Sapienza nabízí autentický italský zážitek, v Tahir můžete ochutnat to nejlepší z libanonské kuchyně a výběr moderní francouzské gastronomie můžete ochutnat v Brasserie de la Bay. Zajistit lze i soukromou večeři, kterou místní kuchaři připraví jen pro vás. Z celodenního baru Three Admirals Lounge je úžasný výhled na zátoku a okolní scenérie.

Sport & zábava

Pobyt v hotelu Mandarin Oriental Costa Navarino si užijí především příznivci golfu. Známé 18jamkové hřiště Bay Course s resortem přímo sousedí a v rámci Costa Navarino lze využít další tři golfové areály. Není to však jediná nabízená aktivita. Sportovně založení klienti jistě uvítají možnost plachtění, potápění, surfování, jachtingu a vodního lyžování nebo jízdu na kajaku. Nechybí cyklistické i pěší túry do okolí, jízda na koni, tenis v Mouratoglu centru a celá škála dalších aktivit.

Relaxace & wellness

Luxusní wellness Mandarion Oriental poskytuje spoustu relaxačních a revitalizačních procedur. Nabízí parní lázně hammam, tři sauny včetně bylinné s detoxikačními účinky. Můžete se zapojit do cvičení jógy a pilates nebo si zlepšit kondici pod vedením osobního trenéra ve skvěle vybaveném fitness centru.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu
 • pro odlety do 11.5.2024 leteckou dopravu Mnichov - Kalamata - Mnichov v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
 • pro odlety od 17.5.2024 leteckou dopravu Praha - Athény - Kalamata a zpět v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • služby delegáta,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám
.

Informace o destinaci

Letovisko Costa Navarino

Costa Navarino je luxusní areál v oblasti Messinia na jihozápadě Peloponésu, v místech s 4 500 let dlouhou historií, dosud nedotčených masovou turistikou. Je situován okolo zálivu s téměř kilometr dlouhou písečnou pláží, poblíž členitého pobřeží Peloponésu s malými zálivy, chráněnými skalisky. V krajině, porostlé po staletí olivovníky a vinicemi, se nachází řada pozůstatků z mykénské doby, ruiny klasických starověkých chrámů, středověké hrady a byzantské kostely.
Vzdálenost od správního centra Messinie, města Kalamata, je asi 45 kilometrů, od Athén ho dělí 250 kilometrů. Do nejbližšího přístavního městečka Pylos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů je autobusové spojení.
Moderní komplex na Peloponésu je postupně rozšiřován v souladu s ekologickými hledisky a udržitelností, aby nebyla porušena místní příroda. Ve snaze o zachování krajinného rázu bylo přesazeno na 16 000 olivovníků, včetně staletých stromů. Hlavní filosofií komplexu Costa Navarino je vytvoření ideálního místa pro rekreaci, sport a zábavu s ohledem na místní flóru a faunu tak, aby jeho návštěvníci trávili dny odpočinku v souladu s přírodou. V pečlivě upravené krajině se spoustou zeleně přibyl v roce 2022 k hotelům The Westin Resort a The Romanos Luxury Collection třetí hotel nazvaný W Costa Navarino a v srpnu 2023 byl zahájen provoz prestižího hotelu Mandarin Oriental.
Transfer z Athén asi 3 hodiny
Transfer z Kalamaty asi 40 minut Více informací o Costa Navarino