Golfová dovolená Mauritius

Ostrov sopečného původu Mauritius patří do souostroví Maskarény a je nezávislým státem. Mauritius nabízí tyrkysové moře, nádhernou přírodu a příznivé klima pro celoroční pobyty. Vyhledávají ho nejen příznivci klidné relaxace nebo vodních sportů, ale i golfisté.

Golf má na Mauriciu bohatou tradici, související britskou koloniální nadvládou. První golfový klub byl na ostrově vybudován již roku 1902, dnes je na Mauriciu dvanáct kvalitních golfových hřišť.Najděte si vaši dovolenou

Vašim požadavkům odpovídá 1 zájezdů

zrušit vše
 -
 -
0
? zrušit výběr

? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr

? zrušit výběr


? zrušit výběr
Auto 8 20 40 všechny výsledky

Luxusní resort Dinarobin Golf & Spa patří k nejlepším hotelům na Mauritiu. Rozprostírá se uprostřed svěží vegetace podél 7 kilometrů dlouhé nádherné pláže s bělostným pískem. Od letiště je hotel ...

Strava: Snídaně, Polopenze
Odlety: Od 01.11.16 do 24.08.17 | Vídeň, Praha
Létáme na: 9 dní
Dítě do 12 let od: 52 785 Kč
Dospělý od: 70 380 Kč
Informace k letovisku

Letovisko Le Morne

Obecný popis

Le Morne je poloostrov nacházející se v západní části Mauritia se 7 km dlouhou písečnou pláží. Dominantou tohoto místa je hora Le Morne vysoká 556 metrů. Vzdálenost od hlavního města ostrova Port Louis je asi 50 kilometrů.

Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe & jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně)

Více informací o Le Morne

Popis hotelu

Poloha

Luxusní resort Dinarobin Golf & Spa patří k nejlepším hotelům na Mauritiu. Rozprostírá se uprostřed svěží vegetace podél 7 kilometrů dlouhé nádherné pláže s bělostným pískem. Od letiště je hotel vzdálený 70 km.

Ubytování

Pokoj typu Junior Suite s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem\/terasou. Za příplatek pokoj typu family suite pro pětičlennou rodinu 130 m2

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře.

Vybavení hotelu

4 restaurace a bary, bazén, fitness centrum, plážové sporty, 3 tenisové kurty, wellness, dětský klub, konferenční místnost pro 160 osob. Za poplatek internet, potápění a golf v areálu.

Strana 1 z 1