Columbia Beach Resort

Transfer taxíkem v ceně
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Tématické večery
Bezbariérové pokoje
Areál obklopený pěknou přírodou

Poloha

Hotelový komplex Columbia Beach Resort postavený v kyperském stylu z tradičních materiálů se nachází u písčito-oblázkové pláže romantického zálivu Pissouri bay. Je zasazen v upravené zahradě s dlážděnými chodníky lemovanými buganviliemi a olivovníky. Dvě 18jamková golfová hřiště Secret Valley a Aphrodite Hills jsou odtud vzdálena jen 20 minut jízdy autem. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů a letiště v Larnace 100 kilometrů.

Popis hotelu

Columbia Beach Resort nabízí 169 elegantních suit. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi.

Pláž & Bazény

sladkovodní bazén tvaru laguny dlouhý 80 metrů spojený s dětským bazénem,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku,
vnitřní vyhřívaný bazén

Vybavení hotelu

několik restaurací včetně luxusní italské restaurace Bacchus a typické kyperské taverny Apollo,
několik barů, kadeřnický salón, butiky, minimarket,
konferenční a kongresové centrum

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové junior suity s možností přistýlky,
koupelna se sprchovým koutem/ vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, telefon, internetové připojení, trezor,
minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje a Nespresso kávovar,
prostorný balkón nebo terasa

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Sport & zábava

fitness centrum, dva squashové a dva tenisové kurty,
aerobik, jóga,
vodní sporty včetně školy windsurfingu a kurzů potápění
lekce plavání nebo kulinářský kurz za poplatek,
centrum jízdních kol s nabídkou cyklo túr pod vedením profesionálního jezdce (kromě července a srpna)

Pro děti a juniory

miniklub pro děti od 4 do 12 let

Internetové připojení

wifi připojení bez poplatku

Relaxace & Wellness

wellness, sauna,
parní lázně, jacuzzi

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky do Larnacy v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • služby delegáta
 • /ul>

  Internetové stránky hotelu

  http://www.columbiaresort.com/

Junior suita výhled do zahrady

Interiér 43 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem do zahrady, možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita výhled na bazén nebo boční výhled na moře

Interiér 43 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem na bazén, možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita výhled na moře

Interiér 43 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem na moře, možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Executive suita výhled do vnitrozemí/ výhled do zahrady

Interiér 47 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem do zahrady nebo do vnitrozemí. Max. obsazenost 4 dospělé osoby, třetí osoba na pohovce, čtvrtá na rozkládacím lehátku.

Executive suita výhled na moře

Interiér 47 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby, třetí osoba na pohovce, čtvrtá na rozkládacím lehátku.

Executive suita výhled bazén nebo boční výhled na moře

Interiér 47 m², klimatizované pokoje s obývací částí, balkón s výhledem na bazén. Max. obsazenost 4 dospělé osoby, třetí osoba na pohovce, čtvrtá na rozkládacím lehátku.
Informace k letovisku
Informace k celé destinaci
Aktuální počasí

Letovisko Pissouri

Obecný popis

Malebná horská vesnička Pissouri na jižním pobřeží ostrova Kypr mezi Limassolem a Paphosem dala jméno 4 kilometry vzdálenému zálivu s nádhernou pláží. Písčito-oblázková pláž u vesničky Pissouri je chráněna proti větru skalními útesy padajícími do průzračně čistého moře. Dovolená Kypr, Pissouri nabízí pohodovou atmosféru a klidnou relaxaci.

Transfer z letiště asi 75 minut.

Minthis Hills Club

Hřiště Minthis Hill (dříve Tsada Golf Club) dokonale využívá své umístění v historické oblasti, na místě bývalého kláštera z dvanáctého století. Celé hřiště je umístěno ve starobylé krajině s vinnou révou, mandloněmi a samozřejmě i olivovníky. Klidná poloha a výhled na hory zaručuje perfektní kulisu pro hru. Ideální nadmořská výška 550 m umožňuje možnost celoroční hry s příjemným svěžím vánkem v letních měsících. Hřiště bylo navrženo v roce 1944 architektem Donaldem Steelem. Minthis Hill, nejstarší golfové hřiště na Kypru, je důkazem, že golfový areál může dokonale splynout s okolní přírodou a nenarušit původní scenérie. Uznáním kvality zdejších greenů je i fakt, že se tu devětkrát konal British Open Championship. Najdete tu klidná místa pro přátelskou hru, kde si užijete spoustu zábavy. Ke hře vyzývají i vyvýšená odpaliště a fairway lemovaná stromy. Výzvou pro přesnost je zejména 14. a 17. jamka v příkrém kopci.
Po každé odehrané devítce se můžete osvěžit v klubovně.

Technické parametry: 18 jamek, par 72, délka 6.060 metrů
Architekt: Donald Steel

http://www.minthishills.com/

Secret Valley Golf Club

Golfové hřiště Secret Valley Golf Club na Kypru, založené v roce 1996, patří mezi vysoce prestižní hřiště. Nachází se asi 18 kilometrů východně od Paphosu v blízkosti útesu Petra tou Romiou, kde se z mořské pěny zrodila bohyně lásky a krásy Afrodita. 18jamkový areál je umístěný v působivém údolí a obklopený stromy, kaktusy a zajímavými skalnatými útvary. Kromě klubovny je hráčům k dispozici bar a restaurace, šatny, driving range, putting a chipping green, PRO shop a půjčovna golfového vybavení a motorových vozíků.

Technické parametry: 18 jamek, par 71, délka 5.904metrů
Architekt: Iacovos Iacovou

www.cyprusgolf.com/sv_about_us.htm

Aphrodite Hills Golf Club

Golfové hřiště Aphrodite Hills Golf Club na Kypru, asi 20 kilometrů východně od Paphosu, patří mezi nejlepší hřiště ve Středomoří. Jeho náročné fairwaye se zařezávají do členité krajiny s jezírky a starobylými olivovníky. Ke zdolání jamek, které kopírují dramatickou centrální roklinu, je zapotřebí nejen zručnost, ale i zkušenost.
Klubovna má výhled na osmnáctou jamku a jiskřivou hladinu Středozemního moře. K vybavení klubu patří bar a restaurace s nabídkou výtečné kyperské kuchyně a širokým výběrem vín.
Je tu téměř 350 m dlouhý driving range s možností hry z obou stran, 4 chipping greeny, 3 jamky akademie, PRO shop a půjčovna golfového vybavení.

Začátečníci a rekreační hráči si mohou zlepšit své dovednosti v golfové akademii, která disponuje 3 pary, a kde se vám budou věnovat profesionální trenéři, prověření PGA, hovořící nglicky a německy.

Technické parametry: 18 jamek, par 71/70, délka 6.299m
Architekt: Cabell B. Robinson

www.aphroditehills.com/cyprus_golf

Elea Golf Club

Elea Golf Club je nesporně nádhernou výzvou pro golfisty všech kategorií. Hřiště bylo vybudováno s cílem stát se jedním z nejlepších areálů na Kypru, určených pro tradiční hru. Dobrá technika, strategie, preciznost a možná trochu štěstí jsou vlastnosti, které vám tu pomohou k výhře. Ale ať už bude váš výsledek jakýkoliv, Elea Golf Club slibuje nezapomenutelné zážitky.

18jamkové hřiště navrhl Sir Nick Faldo, který o něm řekl: „Když jsem navrhoval toto hřiště, doufal jsem, že hráčům nabídnu více, ne jen hru, ale také nezapomenutelné zážitky. Více, než cokoli jiného jsem vždy respektoval navržení hřiště, vyžadující strategii, soustředění - hřiště, které bude pro hráče výzvou. Samozřejmě jsme chtěli golfové hřiště, které bude perfektně zapadat do okolní krajiny a pozvedne její krásu.“

Nejen díky záměru svého architekta patří hřiště Eleans Golf course k nejlepším resortům nejen na Kypru, ale i v evropském měřítku.

Technické parametry: 18 jamek, par 71, délka 6.240 m
Architekt: Nick Faldo

www.eleaestate.com

Vyberte si z ověřených termínů

Nenalezeny žádné vhodné termíny pro zadaný filtr.
-  - 

Máte zájem o tento zájezd na Kypr ?

Máte zájem navštívit tento hotel a chcete se nás zeptat na bližší informace?

Nevyhovuje Vám termín dovolené?

Pokud Vám nevyhovuje termín nebo délka zájezdu, napište nám své požadavky a my zajistíme dovolenou dle Vašich představ s individuální kalkulací včetně pohodlného taxi transferu.
Zajišťujeme lety do Larnaky z Prahy a Vídně.