Meliton Thalasso and Spa

Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Pronájem kol a jachet
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Wifi
Wellness
Bezbariérové pokoje


Využijte golfový balíček

Poloha

Hotel Meliton Thalasso & Spa, obklopený zelení, se nachází přímo u průzračně modrého moře s pěknou dlouhou pláží s hrubším pískem a několika malými přírodními zátokami. Je součástí luxusního areálu Porto Carras na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki, Sithonii, asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras. Spojení po areálu zajišťuje vláček, do městečka Neos Marmaras mohou klienti dojet autobusem anebo využít kyvadlové lodní dopravy s odjezdem každou hodinu. Pro aktivní dovolenou lze využít bohaté vybavení komplexu, které zahrnuje potápěčské centrum, tenisové kurty, půjčovnu horských kol, hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a stolní tenis, nabízí se i projížďka na koních. Na pláži centrum vodních sportů se šlapadly se skluzavkou, kánoemi, surfy a vodními lyžemi.

Vybavení hotelu

Velký bazén, bazén ve tvaru laguny s mořskou vodou a vstupem začínajícím úplnou mělčinou a bazén s vířivkou a barem. Dětský bazén s hloubkou od 0 centimetrů a třemi kamennými skluzavkami je situován u borovicového háje, poskytujícího v parních letních dnech příjemný stín. Kolem hlavního bazénu je několik slunečních teras s předzahrádkami, kde jsou vysázeny bylinky. V celém areálu Meliton Thalasso & Spa jsou lehátka a slunečníky poskytovány bez poplatku stejně jako plážové osušky. K vybavení patří několik restaurací, pool bar, bar na pláži, klenotnictví a minimarket, je tu i půjčovna aut a bankomat. V prostorách lobby je wifi připojení zdarma, nabízí se také zapůjčení laptopu.
Dětem je určeno pěkné hřiště vybavené lákavými atrakcemi, pestrý zábavný program pro ně připravuje miniklub s profesionálním dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání dětí. Hosté mohou využívat i vybavení celého areálu Porto Carras. U hotelu Meliton je také známé 18jamkové golfové hřiště a marina s jachtami a plachetnicemi.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebními kanály, internetové připojení, minibar, trezor, telefon, balkón nebo terasa. Na recepci lze vyžádat koupací pláště a pantofle. Hotel nabízí ubytování v junior suitách pro dva dospělé a dvě děti i bezbariérové ubytování.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Relaxace & Wellness

Spa & Thalassoteraphy centrum s krytým bazénem s mořskou vodou, lázeňským bazénem s vysokým stupněm slanosti mořské vody, dvěma fitness centry a širokou nabídkou wellness služeb včetně sauny, parní lázně a kosmetického ošetření.

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Internetové stránky hotelu

www.portocarras.com


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled na golf

Interiér 32 - 36 m², dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka a pohovka, balkon, výhled na golf, max. obsazenost 3 osoby.


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled na moře / marinu

Interiér 32 - 36 m² , dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka a pohovka, balkon, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 3 osoby.


Junior suita výhled na golf

Interiér 42 - 44 m², některé suity mají ložnici a obývací část oddělenou posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 4 osoby.


Junior suita výhled na moře / marinu

Interiér 42 - 44 m², některé suity mají ložnici a obývací část oddělenou posuvnými dveřmi, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 4 osoby.


Deluxe rodinný pokoj výhled na golf

Interiér 42 - 44 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.


Deluxe rodinný pokoj výhled na moře

Interiér 42 - 44 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na moře, max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.


Executive suita výhled na golf

Interiér 56 - 65 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dÍtě.


Executive suita výhled na moře/marinu

Interiér 56 - 65 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě.
Informace k letovisku
Informace k celé destinaci
Aktuální počasí

Letovisko Porto Carras

Obecný popis

Luxusní areál Porto Carras se nachází na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki - Sithonii - asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras. Krásný rekreační komplex u moře, zasazený v olivovém háji o celkové rozloze 475 tisíc m², nabízí svým návštěvníkům sportovní vyžití i zábavu. Je tu známé 18jamkové golfové hřiště, marina s plachetnicemi, potápěčské centrum, tenisové kurty, půjčovna horských kol, hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a stolní tenis. Lze zajistit i projížďku na koních. Součástí areálu jsou obchody, restaurace, bary, kasino a divadlo. Spojení po areálu zajišťuje vláček, do 2 kilometry vzdáleného městečka Neos Marmaras mohou klienti dojet autobusem anebo vodním taxi.

Pobytové zájezdy a relaxace

Komplex Porto Carras nabízí také relaxační pobyty: Wellness služby včetně sauny, vnitřního bazénu, kadeřníka, aerobiku, masáže či kosmetiky. Lze také absolvovat několikadenní speciální programy.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 45 minut.

Informace ke golfovému hřišti
Aktuální počasí

Porto Carras Golf & Country Club

Areál Porto Carras je vzdálený pouze 75 minut od letiště Thessaloniki. Golfové hřiště se rozkládá na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki – výběžku Sithonie. Díky příznivému středozemnímu klimatu splňuje celoročně všechna kritéria pro golfové turnaje. Toto hřiště bylo již od začátku budováno jako největší priorita resortu Porto Carras. Golf zde hrály nejvýraznější řecké osobnosti, včetně nejznámějšího prezidenta Konstantinose Karamanlise. Porto Carras patří mezi nejprestižnější golfové resorty v Evropě.
Pokrývá 77 hektarů navržených tak, aby se každá hra stala nezapomenutelným zážitkem jak pro profesionály, tak pro amatérské hráče. Prvních 9 jamek je poměrně náročných, se dvěma dlouhými pary 5, dvěma téměř 170 metrovými pary 3 a pěti jamkami par 4, kde je zapotřebí dobře zvládnutá technika hry, abyste se vyhnuli strategicky navrženým golfovým překážkám.
Porto Carras Golf Club zaručuje prvotřídní servis. Trenéři z Golfové akademie pomohou zvládnout základní pravidla i těm, kteří s golfem teprve začínají. Součástí areálu je golfová klubovna, půjčovna golfového vybavení, PRO shop s nabídkou značkového oblečení a doplňků potřebných ke hře. V areálu Porto Carras se nabízí i další sportovní aktivity jako tenis, basketbal, volejbal a fotbal, jízda na koních, trekking, cykloturistika a potápění. Pro relaxaci můžete využít služeb wellness centra Thalassotherapy&SPA.

Technické parametry:18 jamek, par 72, délka 5.915m
Architekt: Geoffrey S.Cornish a William G.Robinson, renovováno v roce 2003 Royem Mc Rayem

www.portocarras.com

Vyberte si z ověřených termínů

Nenalezeny žádné vhodné termíny pro zadaný filtr.
-  - 

Máte zájem o tento zájezd do Řecka ?

Máte zájem navštívit tento hotel a chcete se nás zeptat na bližší informace?

Nevyhovuje Vám termín dovolené?

Pokud Vám nevyhovuje termín nebo délka zájezdu, napište nám své požadavky a my zajistíme dovolenou dle Vašich představ s individuální kalkulací včetně pohodlného taxi transferu.
Nabízíme také možnost letů z Brna nebo Ostravy.