Golfová dovolená Spojené Arabské Emiráty

Celoročně teplé klima s minimem dešťových srážek, čisté moře, pláže s bílým pískem, naprostá bezpečnost a perfektní infrastruktura - to jsou hlavní přednosti Emirátů. Jako zelené oázy vystupují z pouště pečlivě zavlažovaná golfová hřiště. Golf je v této exotické destinaci stále populárnější, v posledních letech tu bylo vybudováno několik špičkových golfových hřišť, nabízejících kvalitní povrchy a moderní zázemí.

V SAE se pravidelně pořádají golfové turnaje mezinárodního věhlasu, kterých se účastní i nejlepší golfoví hráči světa.Najděte si vaši dovolenou

Vašim požadavkům neodpovídá žádný zájezd

zrušit vše
 -
 -
0
? zrušit výběr

? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr


? zrušit výběr


? zrušit výběr
Auto 8 20 40 všechny výsledky

Hilton Dubai Jumeirah Resort 5*

Spojené Arabské Emiráty | Jumeirah Beach

Hilton Dubai Jumeirah Resort patří do stejnojmenného řetězce Hilton i pro rodinnou dovolenou, v sousedství 2 km dlouhá nákupní promenáda s luxusními obchody. Hotel se nachází 35 km od letiště. Za ...

Strava: Snídaně, Polopenze
Odlety: Od 01.11.16 do 24.08.17 | Praha, Vídeň
Létáme na: 8 dní
21 047 Kč
Dospělý od: 32 380 Kč
Informace k letovisku

Letovisko Jumeirah Beach

Obecný popis

Jumeraih Beach je moderní letovisko s pěknou promenádou, kde se nachází kavárny, pizzerie, restaurace a obchody. Jeho hlavní předností je několik kilometrů dlouhá udržovaná pláž s jemným pískem. Podél pláže byly vybudovány nejluxusnější hotely v Emirátech, nachází se tu i golfové hřiště a vodní park Wild Wadi. Vzdálenost od centra hlavního města - Dubaje je asi 35 kilometrů.

Orientační ceny služeb výletů s odjezdy z Dubaje, Sharjahu a Ajmanu Dubai City Tour 30 USD (Grand Mosque, pláž Jumeirah Beach, ulice Sheikh Zayed, palác Šejka Mohameda, dubajský záliv, muzeum, trh se zlatem), moderní Dubaj 40 USD (projekt Palm Islands, Ulice snů, resort Madinat Jumeirah, trh se zlatem), Sharjah / Ajman City Tour 30 USD (kulturní náměstí, archeologické mu­zeum, Sharjah Islamic muzeum, americká univerzita, trh Majarah, mešita King Faisal, muzeum v Ajmanu), Desert Safari 55 USD (jízda terénním autem v poušti, večeře v beduínském táboře pod otevřeným nebem, břišní tanečnice), Abu Dhabi City Tour 50 USD (oblast Jebel Ali, trh s koberci, promenáda Corniche, prezidentský palác), východní pobřeží 70 USD (vesničky, tradiční místní trh, městečko Khorfakkah, pláž Fujeirah, oběd)

Více informací o Jumeirah Beach

Popis hotelu

Poloha

Hilton Dubai Jumeirah Resort patří do stejnojmenného řetězce Hilton i pro rodinnou dovolenou, v sousedství 2 km dlouhá nákupní promenáda s luxusními obchody. Hotel se nachází 35 km od letiště. Za příplatek pokoje club room, každý večer zdarma alkoholické nápoje v club lounge. Pro děti 4–12 let dětský klub.

Ubytování

Pokoj typu Deluxe s balkónem a klimatizací, internetovým připojením za poplatek, minibarem, servis na přípravu kávy a čaje, LCD TV, trezor, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří

Vybavení hotelu

Hilton Dubai Jumeirah Resort nabízí svým hostům 9 restaurací a barů, bazén, fitness centrum, plážové sporty, wellness, dětské hřiště, konferenční místnost pro 300 osob, obchod se suvenýry. Za poplatek internet a golf 10 km.

Strana 1 z 1