Karalis Pylos Center

Nádherné výhledy
Městský hotel
Golfové hřiště v dosahu
Wifi
Wellness

Poloha

Městský hotel Karalis Pylos Center se nachází v Pylosu nedaleko centrálního náměstí "Tří admirálů" s pěkným výhledem na záliv Navarino.

Popis hotelu

Karalis Pylos Center byl vybudován v tradičních rekonstruovaných domech a je otevřen celoročně.

Vybavení hotelu

místnost pro podávání snídaní,
recepce, kde si můžete zajistit pronájem auta, výlety do okolí a další služby,
výtah

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, vysokorychlostní wifi, telefon,
balkón,
možnost pronájmu dětských postýlek

Stravování

snídaně formou bufetu

Sport & zábava

posilovna,
v okolí hotelu vodní sporty, běhání a turistické trasy,
pozorování ptáků,
18-ti jamkové golfové hřiště The Bay Course se nachází asi 10 minut jízdy od hotelu

Pro děti a juniory

herna pro děti

Internetové připojení

wifi zdarma

Relaxace & Wellness

lázeňské, revitalizační, relaxační a zkrášlovací programy pro tělo i duši včetně speciální péče pro muže

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu
  • u zájezdů na 11/12 dní leteckou dopravu Praha - Kalamata - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Internetové stránky hotelu

www.hotelkaralis.gr

Dvoulůžkový pokoj standard

Dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, připojení na internet, minibar,telefon, balkón. Možnost pronájmu dětských postýlek.

Dvoulůžkový pokoj (nové křídlo hotelu)

Dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, připojení na internet, minibar, telefon, balkón. Možnost pronájmu dětských postýlek.

Dvoulůžkový pokoj superior

Interiér 15 m², dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, postele velikosti queen size bed s ortopedickou matrací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, vysokorychlostní wifi připojení na internet, minibar,telefon, balkón s výhledem na moře. Možnost pronájmu dětských postýlek.
Informace k letovisku
Informace k celé destinaci
Aktuální počasí

Letovisko Pylos

Obecný popis

Městečko Pylos na jihozápadě Peloponésu bylo postaveno podle jedinečných plánů architektů francouzského vojevůdce Maisona. Jeho dominantu tvoří náměstí se vzrostlými stromy, v jehož centru byl vybudován impozantní památník bitvy u Navarina z roku 1827. Místní archeologické muzeum soustředí cenné nálezy z této oblasti od doby kamenné až do doby minojské. Známá pláž Voidokoilia, vodopády Neda a exotické Polylimnio jsou jen některé z přírodních krás této oblasti. V posledních letech je Pylos často navštěvován i golfisty, kteří se věnují hře na dvou blízkých hřištích The Dunes Course a The Bay Course .

Informace ke golfovému hřišti
Aktuální počasí

Golf Costa Navarino

Stále neobjevená… ale dostupná destinace, kam můžete pohodlně doletět mezinárodními linkami na Kalamata International Airport nebo vnitrostátními lety z Athén a Thessaloniki. Další možností je transfer autem nebo minibusem z Athén či z přístavu Patras. Přímé léty do Kalamaty jsou také z Vídně a Mnichova Costa Navarino vás vždy přivítá sluncem a příjemnými teplotami.

Dunes Course

První 18ti jamkové hřiště v Řecku, které bylo navrženo kapitánem Ryder cupu a mistrem šampionátu Bernhardem Langerem ve spojení s European Golf Design.

Velké množství přírodních útvarů připomínající nedaleké hory, s krásným výhledem na moře, typickou Řeckou krajinu s olivovými a citrusovými háji. Rozlehlé golfové hřiště ve zvlněné, zelené krajině, se strmými písečnými překážkami, které především nabízí široké vyžití pro rekreační golfisty, ale také pro nejlepší profesionály. Hřiště v délce 6 018 m , jejíž spodní část ležící u moře, zajišťuje příjemné osvěžení mořským vánkem.

Technické parametry: 18 jamek, par 72, délka 6200 metrů

Ceny při objednání v naší cestovní kanceláři: 18jamkové fee 80 €, el.vozík 30 €, pronájem holí 40 €

Bay course

Pouze pár minut od Navarino Dunes . Bay Course nabízí možnosti několika variací na hru. Navrhováno americkým architektem Robertem Trentem Jones ml. Hřiště disponuje o něco menší plochou, než Dunes Court a to 5 760 metrů. Na 71 odpalištích nabízí o něco větší možnost důrazu na strategii hry.

Výhled na moře, hra v kaňonu i pohled na okolní háje nabízí úchvatný kontrast, mezi drsnou a uklidňující krajinou. Hřiště s 71 odplališti různých délek,kde si mohou prověřit své síly začátečníci i profesionálové. Vyjímečné místo spojující panoramatický výhled na moře, hory a historický záliv Navarino.

Technické parametry: 18 jamek, par 71, délka 5760 metrů

Ceny při objednání v naší cestovní kanceláři: 18jamkové fee 80 €, el.vozík 30 €, pronájem holí 40 €

Golf academy

Samozřejmostí je zde i golfová akademie, kde se mohou přiučit nováčci i velmi pokročilí. Instruktoři se vám mohou věnovat individuálně,lze také zajistit výuku pro rodinu nebo skupinu. Dále se nabízejí speciální program pro děti, např. dětské kempy, zahrnující i výuku v interiéru pomocí videa a golfového simulátoru.

www.costanavarinogolf.com

Vyberte si z ověřených termínů

Nenalezeny žádné vhodné termíny pro zadaný filtr.
 -  -

Máte zájem o tento zájezd do Řecka ?

Máte zájem navštívit tento hotel a chcete se nás zeptat na bližší informace?

Nevyhovuje Vám termín dovolené?

Pokud Vám nevyhovuje termín nebo délka zájezdu, napište nám své požadavky a my zajistíme dovolenou dle Vašich představ s individuální kalkulací včetně pohodlného taxi transferu.
Nabízíme také možnost letů z Mnichova.