-
 -

Aktuality

15.09. 2015

Zrekonstruovaný golfový areál na Krétě zahajuje 1.10.

Právě nyní nastává nejlepší doba pro pobyty ve Středomoří. Nehrozí již úmorná vedra, klima je ale stále příjemně letní s teplými večery. Stabilní slunečné počasí je pro milovníky greenů ideální. Skvělé na podmínky nabízí nyní golfové areály na Kypru a Peloponésu, od 1.10. také nově rekonstruovaný Crete Colf Club.

Více
Další Aktuality

Spojte svou dovolenou s golfem

Příznivců zeleného sportu stále přibývá. Spojení příjemné relaxace v krásných přírodních scenériích působí příznivě na psychiku i na naši fyzickou kondici a tělesnou schránku, poznamenanou dlouhým sezením. Pro soutěživé jedince je to i možnost porovnat své nadání pro sport zvaný golf. Dosahovaný handicap je pak nepochybně silným motivem věnovat se hře stále více a častěji.

Svého oblíbeného sportu se nemusíte vzdát ani na dovolené u moře. Stačí jednoduše vybrat vhodné místo v dosahu místního golfového hřiště a můžete si užít dovolenou podle svých představ. Nabízíme Vám řadu možností vhodných pobytů v Řecku, na řeckých ostrovech, Kypru i v exotických destinacích.

A pokud si chcete zaletět jen za golfem, napište nám své požadavky, rádi pro Vás připravíme golfový zájezd na míru včetně všech služeb a pojištění.